hocaoğlu plastik

Baskılı ve Baskısız Ürünler

GENELLİKLE ÜRETİM YAPAN FİRMALAR İÇİN KORUMA, TAŞIMA VE İSTİFLEME KOLAYLIĞI SAĞLAYAN ÜRÜNLERDİR. KULLANIM ALANI OLARAK BEYAZ EŞYA, MOBİLYA, CAM, SERAMİK, METAL,GIDA VS. SEKTÖRLERİNDE YOĞUN OLARAK KULLANILIR. .

Perfore Torba

Yüksek kaliteli malzemeden üretilen, depolama ve kullanım açısından kolaylık oluşturan perfore (çek-kopar) torbalar ve seperatörler, yağmur başta olmak üzere dış etkenlerden koruma sunarken, işgücü ve zaman kazancı sağlar.

SHRİNK NAYLON

Ambalaj yapılabilen tüm ürünlerde ısıl büzülme ile ürünleri sararak ekonomik ve güvenli bir şekilde depolanmasını ve sevkiyatını sağlar. Ürünlerin toz, güneş ve yağmurdan etkilenmesine engel olması sayesinde oldukça fazla tercih edilen bir üründür.

KORUMA ŞERİTLERİ

İSTENİLEN ÖLÇÜ, KALINLIK VE BASKI SEÇENEKLERİYLE ÜRETİMİ YAPILMAKTA VE HİZMETE SUNULMAKTADIR. ÜRÜNLERİ OLUMSUZ DIŞ ETKENLERDEN KORUMA AMAÇLI OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR.

PALET ÖRTÜLERİ

Yük taşıma kapasitesine göre istenilen kalınlıklarda, kullanım şartlarına göre çeşitli katkılar eklenerek; otomatik ya da manuel kullanım için torba ve rulo olarak üretilir. Tuğla, seramik, hammadde vb. ürünlerin ambalajlanmasında kullanılan bu ürünler, otomatik fırın ve Şalamo ile ısıtılarak kullanılır ve içerisindeki mamülü sıkıca sararak palet dağılımını önler, ürünü yağmur, toz ve güneşin zararlı etkilerinden korur.

AĞIR HİZMET SERİSİ GRİPİN RULO

AĞIR HİZMET SERİSİ GRİPİN RULO PAKETLEMEDE KULLANILAN ONDÜLA KARTONUN ,BALONLU NAYLON İLE LAMİNE EDİLMESİYLE ,ÇARPMA ,ISLANMA, ZEDELENME GİBİ FİZİKSEL ETKENLERE KARŞI YÜKSEK KORUMA SAĞLAYAN EKONOMİK AMBALAJLAMA ÜRÜNÜDÜR. EVSEL, TIBBİ VE ENDÜSTRİYEL ATIKLARIN TAŞINMASI VE İSTİFLENMESİNDE KULLANILAN ÜRÜNLERDİR. İSTENİLEN ÖLÇÜ VE KALINLIKTA ÜRETİLEBİLİR.

STRECH FİLM

Ürünleri sıcak, soğuk, yağış, toz ve kir gibi dış etkenlerden korur. Dış yüzeyi parlak ve kaygan olan ürün, toz ve kir tutmaz. Paletlerin birbirine yapışmasını önler. Saydam, hafif ve ekonomiktir, her türlü hava koşullarına dayanıklıdır. Her türlü ürünün paketlenmesinde kullanılabilir. Esnekliği sayesinde; sivri ve keskin köşelerden etkilenmez, ip veya çembere gereksinim duymaz, şişeli mamüllerin ambalajında emniyetli ve ekonomiktir.

HIŞIR POŞETLER

Alçak Yoğunluk ve Yüksek yoğunluk yapıda olan atlet poşetler, market poşeti veya hışır poşet adıyla da bilinir. STANDART OLARAK ÜRETİLEN BASKISIZ VE BASKILI ÜRÜNLERİN HARİCİNDE MÜŞTERİ İSTEKLERİNE GÖRE DÖRT RENK BASKI UYGULANABİLMEKTEDİR.

BALONLU AMBALAJ NAYLONU

BALONLU TORBALAR PAKETLENECEK ÜRÜNE GÖRE ÖZEL OLARAK ÜRETİLİR.ÜRÜNLERİNİZDE TORBA KULLANARAK HEM ZAMANDAN KAZANIR HEM DE ÜRÜNLERİNİZİ İYİ BİR AMBALAJ İLE KORUMUŞ OLURSUNUZ.STANDART BALONLU TORBALARIN İÇİ SOFT FİLMLE KAPLANIR.BÖYLECE ÜRÜNLER TORBANIN İÇİNE KOLAYLIKLA GİRER.TORBALAR KAPAKLI OLARAK DA ÜRETİLEBİLMEKTEDİR.

EKONOMİK BALONLU SERİ

HER TÜRLÜ ÜRÜNÜ PRATİK VE AYNI ZAMANDA EKONOMİK BİR ŞEKİLDE PAKETLEYEBİLİRSİNİZ.

BALONLU TEK YAPRAK

BALONLU TEK YAPRAKLAR PAKETLENECEK ÜRÜNE GÖRE ÖZEL OLARAK ÜRETİLİR.PERFORELİ TEK TEK KOPARTILABİLEN RULO FORMU SAYESİNDE PRATİK BİR KULLANIM SAĞLAR.

ÖZEL UYGULAMALAR

ÖZEL ÜRÜNLERİNİZ EKSTRA KORUMA İSTER.KULLANIM ALANLARINA GÖRE FARKLI ÜRÜNLER BİRLEŞTİRİLEREK ÖZEL TORBALAR YAPILIR.HER UYGULAMA BÜYÜK VE KÜÇÜK BALONLU OLARAK YAPILABİLMEKTEDİR.
- KAPI TORBASI
- KOLTUK TORBASI
- PE + BALONLU TORBA