hocaoğlu plastik

ERPLAST ENDÜSTRİYEL PLASTİK

ERPLAST YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Fatih OKUMUŞER
erplast

ERPLASTPlastik ambalaj sektörünün önde gelen imalatçı firmalarından birisi olan Hocaoğlu plastik Ltd. Şti 1975 yılında gıda ürünleri ticareti üzerine faaliyete başlamıştır.1998 yılında plastik ambalaj sektörüne geçiş yaparak Kayseri Osman Kavuncu sanayi sitesinde Erplast plastik ambalaj markası ile 400 m2’ lik kapalı alanda baskılı ve baskısız ambalaj naylonu üretimine başlamıştır.2003 yılında Kayseri organize sanayi bölgesinde 4000 m2’lik kapalı alana geçerek üretim faaliyetlerine hız vermiştir. Erplast plastik ambalaj üretim olarak 2011 yılında ürün çeşitliliğini artırarak baskılı ürünlerde ve baskısız ürünlerde ambalaj naylonları imal etmekte ve endüstriyel ambalaj ürünleri, palet örtüleri, shrink filmler, perforeli torbalar, strech filmler, çöp torbaları, hışır poşet, balonlu ambalaj naylonu ve koruma şeritleri ile de zengin ürün çeşitliliğiyle müşterilerine çözümler sunmaktadır.

ERPLASTSektörde lider olma hedefi ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için 2018 yılında yeni teknoloji makineler ile (Coex film teknolojisi) 5500 m2 acık 7500 m2 kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmeye devam etmekte ve Aylık 1.350 ton plastik ambalaj üretimi yapabilmektedir.

ERPLASTPlastik sektöründeki 20 yıllık köklü geçmişi ile siparişten sevkiyata plastik ambalaj alanında üst düzey tecrübeye sahip olan Hocaoğlu-Erplast plastik ambalaj müşteri ihtiyaçlarını titizlikle karşılayıp müşteri memnuniyetinin devamını sağlamayı hedeflemektedir.

Erplast